Co mohu nabídnout?

Fotografování

Pořízením kvalitního a drahého fotoaparátu se člověk nestává profesionálním fotografem. Výsledky mluví za vše. Vám nabízím nejen profesionální techniku, ale i přes patnáct let praxe – tisíce hodin strávených s různými fotoaparáty, focením nejrůznějších scén a nalézáním ideálního způsobu zachycení požadovaného záběru. Výsledkem je pak oboustranná spokojenost. Ovládám digitální i analogovou fotografii. Pokud už fotografie máte nafocené, pomohu Vám s jejich úpravou, tiskem, vytvořením foto knihy anebo kalendáře.

Portréty

Zvířata

Svatby


Webové stránky

Internet dnes je a dozajista do budoucna bude hlavním prostředkem ke zviditelnění firmy, jednotlivce anebo jakéhokoliv nápadu. Zlaté stránky už neexistují a inzerce v tisku je velmi drahá a pro drobné podnikatele či studenty takřka nedostupná. Pomohu Vám vytvořit webové stránky dle vašich individuálních potřeb a požadavků za velmi hezké ceny. Pokud si nevíte rady, rád Vám poradím a web pomohu navrhnout. Pomůžu i s texty a případnými fotografiemi. Pro vytváření webů používám výhradně redakční systém Wordpress – tedy uživatelsky příjemné řešení, které zvládne ovládat každý. Weby jsou optimalizované pro všechny běžné počítače i chytré telefony a jsou maximálním způsobem chráněné proti hackerům.

Grafika

Každý občas potřebuje vytvořit originální narozeninové přání, svatební oznámení, kalendář z vlastních fotografií, návrh na potisk trika či auta, vizitky, letáček, webový banner. Ne vždy je ale samovýroba takových věcí úspěšná anebo časově nenáročná. Za odpovídající cenu vám vytvořím grafický návrh dle mých, vašich anebo našich společných představ..

Virtuální prohlídky

Jistě znáte Google StreetView anebo weby, na kterých si můžete prohlédnout světoznámé památky tak, jakoby jste byli přímo na místě. Máte štěstí, protože Vám mohu takovouto prohlídku vytvořit z jakéhokoli místa, které si budete přát. Uložte si tak vzpomínku na byt, dům či zahradu, kde bydlíte anebo míst, ze kterých se stěhujete. Uložte si takto Vaše oblíbené místo a můžete se tam prostřednictvím počítače či mobilu kdykoli podívat.